Vaše školarce upisujete u srednju školu? Upišite ih u Opću privatnu gimnaziju, školu koja nudi vrhunsku naobrazbu,

razvoj kreativnosti, individualni pristup, poticajno okruženje te brojne druge prednosti.
Opća privatna gimnazija smještena je u samom centru Zagreba, u Gajevoj 22. Svojom lokacijom primamljiva je velikom broju učenika. Mala razredna odjeljenja s petnaestak učenika omogućuju lakše usvajanje gradiva i mogućnost da profesor odvoji veći dio vremena za svakog učenika. Svakog radnog dana nakon redovite nastave, učenici ostaju na konzultacijama i učenju. Time se nastoji postići što veću uspješnost učenika kod provjera znanja. U poslijepodnevnim satima organizirano je i pisanje zadaća. Redovito se provode pripreme za polaganje državne mature, kako bi se što bolje maturante pripremilo za ispite. U Općoj privatnoj gimnaziji učenike očekuje: Usredotočenost na razvoj znanja i vještina; studijsko putovanje; terenska nastava; On line imenik; individualni pristup svakom učeniku; učenje u malim grupama; poticajno okruženje; otvorenost u komunikaciji s učenicima; kreativnost u izvođenju nastave; organizacija učenja i pisanja zadaća nakon nastave; mentorska podrška; stalni kontakt i aktivna uključenost roditelja; humanitarne akcije.
Dogovorite svoje termin razgovora:
Na mail: info@opca-privatna gimnazija.hr ili na  01/48 16 063

New Picture