Advent u Beču

Učenici i profesori odlaze, 1.12.2018.  na adventsko putovanje u Beč!

Polazak autobusa u 05:00 sati sa Autobusnog kolodvora Zagreb (peroni 502-506). Vožnja kroz Sloveniju i Austriju uz kraća usputna zaustavljanja. Po dolasku u Beč zajednička šetnja s pratiteljem: RING – OPERA – TRG MUZEJA – PARLAMENT – HOFBURG – GRABEN – KATEDRALA SV. STJEPANA – KÄRTNERSTRASSE… Slobodno vrijeme za individualni program i uživanje u predbožićnom raspoloženju, te prema željama predlažemo odlazak do Božićnog sajma ispred Stare gradske vijećnice ili posjet muzeju carice Sissy u Hofburgu ili posjet kulturnom simbolu grada, Naturhistorisches Museum-u (sadrži preko 30 milijuna različitih eksponata, od postanka sunčevog sustava do evolucije biljaka i životinja), smještenim neposredno pored jednako slavnog Kunsthistorisches Museum-a. Odlazak iz Beča s dogovorenog mjesta u 18:30 sati. Predviđeni dolazak u Zagreb do ponoći!