ODLAZAK NA STUDIJSKO PUTOVANJE

Dragi roditelji,
vezano za odlazak na studijsko putovanje, učenici trebaju doći danas, 19.9.2018.na autobusni kolodvor, u 23.10 h na peron 502.
Napominjem da je potrebno obavijestiti pratnju o korištenju lijekova, drugih pripravaka ili ukoliko nešto drugo smatrate važnim. Također, molim Vas da učenici imaju pripremljenih 20 Eura za depozit u hotelu.
Dugogodišnja praksa Gimnazije je i dolazak službene osobe s psom (pregled učeničke prtljage !)
Svakako savjetujemo da se ponese prikladna odjeća ( od plaže do kiše). Ukoliko će vremenski uvjeti dozvoliti, postoji mogućnost odlaska i na plažu. I još samo podsjetnik za mali ruksak ili torbu za stvari koje će nam trebati pri povrtaku na brodu.
Učenici koji ne idu na putovanje, imaju obvezu dolaska u školu, prema rasporedu u prilogu.

Za sve druge informacije stojim na raspolaganju. (prije i tijekom puta)

Vaša Gimnazija